Szybka pożyczka online bez przelewania grosza – aplikacja czy czek GIRO?

      Możliwość komentowania Szybka pożyczka online bez przelewania grosza – aplikacja czy czek GIRO? została wyłączona

Przelew weryfikacyjny to najłatwiejszy i najbezpieczniejszy sposób na potwierdzenie swojej tożsamości podczas zaciągania zobowiązania. Mimo tego że kwota 1 grosz czy 1 zł nie należą do dużych, całkowity brak środków na koncie uniemożliwia uzyskanie zobowiązania. Dlatego powstały inne rozwiązania, dzięki którym nie tylko wykonanie przelewu nie jest konieczne, ale nawet posiadanie rachunku w banku.

W jakich sytuacjach szybka pożyczka online bez przelewania grosza będzie przydatna?

  • Gdy konsument nie ma konta w bankowości internetowej – weryfikacja w takiej sytuacji jest niemożliwa. Choć popularność kont bankowych z roku na rok wzrasta, co potwierdza raport Polska bankowość w liczbach, wciąż wiele osób nie posiada rachunków bankowych lub nie korzysta z bankowości internetowej.

  • Gdy konsument nie ma środków na koncie bankowym – 1 gr nie jest dużą kwotą, jednak stanowi dużą przeszkodę w dokonaniu weryfikacji, jeśli saldo jest ujemne.

  • Gdy konsument chce wypłacić pieniądze poza kontem bankowym – służy do tego czek GIRO, który jednocześnie pozwala na potwierdzenie tożsamości i uzyskanie gotówki.

Czy aplikacja jest bezpieczna?

Korzystanie z aplikacji do weryfikacji danych jest całkowicie bezpieczne, jeśli korzysta się ze stron zaufanych firm pożyczkowych. Proces potwierdzania tożsamości polega na kliknięciu w link do aplikacji, która przekieruje nas do strony z logowaniem do bankowości internetowej. Po wpisaniu loginu i hasła aplikacja pobierze dane umożliwiające weryfikację klienta.

Jak wygląda procedura w przypadku czeku GIRO?

  1. Wypełnij wniosek na stronie firmy pożyczkowej.

  2. Odbierz czek GIRO od kuriera po okazaniu dowodu osobistego.

  3. Zrealizuj czek GIRO w oddziale Poczty Polskiej.