Pożyczka z komornikiem przez internet – fakty i mity.

      Możliwość komentowania Pożyczka z komornikiem przez internet – fakty i mity. została wyłączona

Firmy pożyczkowe są nie tylko bezpiecznym i korzystnym źródłem gotówki. Zapewniają dodatkowo szeroki wybór produktów, które przeznaczone są dla klientów nawet w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Zobowiązania udzielane są nie tylko osobom zadłużonym, ale również z zajęciem komorniczym. W drugim przypadku proces jest nieco bardziej skomplikowany, jednak możliwość uzyskania potrzebnych pieniędzy wynagradza całkowicie kilka dni oczekiwania.

MIT: Pożyczka z komornikiem przez internet nie ulegnie zajęciu

Każda kwota powyżej ustalonego progu ulega zajęciu, jeśli doszło do egzekucji komorniczej rachunku bankowego – czy są to wpływy z tytułu wynagrodzenia o pracę, czy pieniądze uzyskane z pożyczki z komornikiem przez internet. Rozwiązaniem może być skorzystanie z pożyczki z czekiem GIRO, przy pomocy którego dokonuje się wypłaty pożyczki osobiście w oddziale Poczty Polskiej.

FAKT: Do otrzymania pożyczki niezbędny jest poręczyciel

Firmy pożyczkowe znane są z mniej rygorystycznych wymagań, jednak ich zadaniem jest nie pożyczanie każdemu klientowi, a tworzenie mądrych rozwiązań, które są bezpieczne i korzystne dla obu stron. Pożyczka z komornikiem przez internet byłaby dość ryzykownym posunięciem, gdyby nie odpowiednie zabezpieczenia. Dlatego wymagane jest spełnienie dwóch najważniejszych kryteriów:

  • wnioskujący musi posiadać dochód, który pozwoli spłacić zobowiązanie

  • umowę musi podpisać poręczyciel, który zgodnie z art. 876 Kodeksu cywilnego ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. jasno wskazuje, że:

„przez umowę poręczenia poręczyciel zobowiązuje się względem wierzyciela wykonać zobowiązanie na wypadek, gdyby dłużnik zobowiązania nie wykonał”.

MIT: Wymagania wobec pożyczkobiorcy są wygórowane i nie do spełnienia

Odpowiednio wysoki dochód nie jest niczym oryginalnym i zaskakującym. To oczywiste, że firma pożyczkowa wymaga posiadania pieniędzy, które pozwolą regularnie spłacać zobowiązanie. Nieco trudniej jest znaleźć poręczyciela, jednak jest on niezbędny, jeśli chce się otrzymać kredyt w tak trudnej sytuacji.

Więcej informacji oraz szczegółów finansowych znajdziecie bez trudu na stronie https://gotowkanajuz.pl/porady/. Zapraszam do lektury!